0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ انفجار‌ رویال (بازی جدید) حکم پاسور بوم پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Europe Euro Group F
Turkey
-
-
Portugal
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Georgia
۰
۰
Czech Republic
inprogress
۱۶:۳۰
  Europe Euro Group E
Belgium
-
-
Romania
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Japan J League
Machida Zelvia
۰
۰
Avispa Fukuoka
Finished
۰۹:۳۰
Urawa Red Diamonds
۲
۲
Kashima Antlers
Finished
۱۳:۳۰
Gamba Osaka
۲
۱
Vissel Kobe
Finished
۱۳:۰۰
Jubilo Iwata
۱
۱
Cerezo Osaka
Finished
۱۳:۰۰
Sagan Tosu
۳
۰
Kyoto Purple Sanga
Finished
۱۳:۳۰
Kashiwa Reysol
۰
۱
Sanfrecce Hiroshima
Finished
۱۳:۳۰
Albirex Niigata
۲
۲
Kawasaki Frontale
Finished
۱۲:۳۰
Tokyo Verdy 1969
۱
۰
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۲:۳۰
Shonan Bellmare
۰
۱
FC Tokyo
Finished
۱۳:۳۰
  Republic of Korea K-League 1
FC Seoul
۳
۰
Suwon City
Finished
۱۴:۳۰
Gangwon FC
۲
۳
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۱۳:۳۰
Daejeon Citizen
۲
۱
Gwangju FC
Finished
۱۳:۳۰
Daegu FC
۳
۰
Jeonbuk Hyundai Motors FC
Finished
۱۲:۳۰
  Canada Premier League
Cavalry FC
۱
۱
Atletico Ottawa
Finished
۰۴:۳۰
  United States USL Championship
Hartford Athletic
۰
۱
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۳:۰۰
  Japan J2 League
Yokohama FC
۵
۰
Roasso Kumamoto
Finished
۱۲:۳۰
Fagiano Okayama
۱
۰
ThespaKusatsu Gunma
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۰
Fujieda MYFC
Finished
۱۳:۳۰
Montedio Yamagata
۱
۱
Vegalta Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Renofa Yamaguchi
۰
۳
Iwaki SC
Finished
۱۳:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۲
Ehime FC
Finished
۱۲:۳۰
Tochigi SC
۲
۱
Jef United Ichihara Chiba
Finished
۱۳:۳۰
Kagoshima United
۳
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil Serie A
Criciuma EC
-
-
Botafogo RJ
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  World Friendly International Matches U20
Ecuador U20
-
-
Canada U20
Cancelled
۰۲:۱۵
  United States NWSL
Orlando Pride SC (W)
۶
۰
Utah Royals (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Uruguay Segunda Division
La Luz
۰
۰
CSyD Cooper
inprogress
۱۶:۳۰
Montevideo City Torque
۰
۱
Cerrito CS
Finished
۰۲:۳۰
Uruguay Montevideo
-
-
CA Rentistas
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Sud America
-
-
Tacuarembo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  United States WPSL Women
Brooklyn City FC (W)
۰
۰
New York Athletic (W)
Finished
۰۳:۰۰
Beach Futbol Club (W)
۲
۰
Los Angeles Surf (W)
Finished
۰۵:۳۰
Southern California Eagles (W)
۰
۴
Miss Kick FC (W)
Finished
۰۵:۰۰
  United States MLS Next Pro League
Columbus Crew II
۱
۲
Chicago Fire FC II
Finished
۰۲:۳۰
  Egypt Premier League
Enppi
-
-
El Gounah
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
Talaea El Gaish
-
-
Smouha
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  United States USL League Two
Pathfinder FC
۰
۴
Seacoast United Phantoms
Finished
۰۱:۳۰
FC Tucson
۶
۰
Southern California Seahorses
Finished
۰۵:۳۰
Bavarian United SC
۴
۰
Minneapolis City SC ESL2
Finished
۰۳:۳۰
United Pdx
۲
۱
BALLARD FC
Finished
۰۵:۳۰
Midlakes United
۲
۱
Lane United FC
Finished
۰۵:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
LVU Rush
Finished
۰۲:۳۰
Western Mass Pioneers
۶
۱
Boston City
Finished
۰۲:۳۰
Almaden FC
۳
۱
Davis Legacy
Finished
۰۶:۰۰
Utah United
۱
۲
Flatirons Rush SC
Finished
۰۴:۳۰
Ocean City Nor'easters
۳
۰
Lehigh Valley United Sonic
Finished
۰۲:۳۰
Twin City Toucans
۱
۰
AC Houston Sur
Finished
۰۴:۰۰
  Japan Nadeshiko League Women
NGU Nagoya FC (W)
۰
۰
AS Harima Albion (W)
Finished
۰۶:۳۰
Setagaya Sfida (W)
۰
۱
Iga Kunoichi (W)
Finished
۰۷:۳۰
Orca Kamogawa FC (W)
۱
۰
Nittaida Nippon (W)
Finished
۱۲:۳۰
Shizuoka SSU Bonita (W)
۲
۲
Ehime FC (W)
Finished
۰۸:۳۰
  Iceland Besta deild karla
Vikingur Reykjavik
-
-
KR Reykjavik
بازی شروع نشده است
۲۲:۴۵
IF Vestri
-
-
Valur Reykjavik
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
HK Kopavogur
-
-
Stjarnan
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۴:۰۰
Suwon Samsung Bluewings
۳
۰
Seongnam Ilhwa Chunma
Finished
۱۴:۰۰
Chungnam Asan
۴
۰
Gyeongnam FC
Finished
۱۳:۳۰
  New Zealand Central Premier League
Western Suburbs
۰
۱
Wellington Olympic
Finished
۰۶:۰۰
Petone
۲
۲
Wellington Phoenix Reservers
Finished
۰۶:۳۰
North Wellington AFC
۳
۱
Stop Out Sports Club
Finished
۰۷:۳۰
Miramar Rangers
۵
۰
Island Bay United
Finished
۰۶:۰۰
  New Zealand Southern Premier League
Selwyn United
۲
۵
Coastal Spirit
Finished
۰۶:۳۰
Nomads United
۱
۲
Christchurch United
Finished
۰۶:۱۵
Cashmere Technical
۲
۰
Dunedin City Royals
Finished
۰۵:۳۰
Universities of Canterbury
۰
۳
Ferrymead Bays
Finished
۰۶:۱۵
  World Friendly Club Matches
Paksi FC
۴
۱
Budaorsi SC
Finished
۱۱:۳۰
Stranraer
۰
۰
Larne
inprogress
۱۶:۳۰
Lausanne-Sports
-
-
FC Stade Lausanne Ouchy
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FC Livingston
-
-
Alloa Athletic
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Zurich II
۳
۱
FC Wil 1900
Finished
۱۲:۳۰
Brechin City
۰
۰
Dundee United FC
inprogress
۱۶:۳۰
AGF Aarhus
۰
۰
Brabrand IF
Finished
۱۲:۳۰
Polonia Bytom
۱
۲
Piast Gliwice
Finished
۱۲:۳۰
SV Meppen
۰
۰
FC Schalke 04 II
inprogress
۱۶:۳۰
Ferencvarosi TC
-
-
NK Nafta Lendava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
۵
۱
Cigand SE
Finished
۱۲:۳۰
SSA Korona Kolporter Kielce
۰
۱
Motor Lublin
inprogress
۱۵:۳۰
SV Donau
-
-
First Vienna Fernwärme FC 1894
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
FK Pohronie
۳
۲
FC Dukla Banska Bystrica
Finished
۱۲:۰۰
Heimstetten
۴
۱
VFB Hallbergmoos
Finished
۱۳:۰۰
Mineros De Zacatecas
۱
۲
Pachuca CF
Finished
۰۳:۳۰
Widzew Lodz
۳
۱
GKS Dospel Katowice
Finished
۱۳:۳۰
OFK Belgrade
-
-
FK Decic Tuzi
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Humenne
۱
۰
FC Kosice
Finished
۱۲:۰۰
AC Dukla Praha
۳
۱
FK MAS Taborsko
Finished
۱۲:۳۰
KS Ruch Chorzow
۰
۱
MKS Puszcza Niepolomice
Finished
۱۳:۰۰
FC Dinamo Bucuresti
۱
۱
FC Unirea 2004 Slobozia
Finished
۱۱:۳۰
Spartak Subotica
۲
۴
Tekstilac Odzaci
Finished
۱۲:۰۰
SK Sigma Olomouc 2
۱
۱
SFC Opava
Finished
۱۲:۳۰
FC Vysocina Jihlava
۴
۰
MKF Chrudim
Finished
۱۲:۳۰
NK Maribor
-
-
FC Spartak Trnava
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
PFC Botev Plovdiv 1912
۰
۰
Beroe Stara Zagora
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
SK Lisen
۰
۰
FC Trinity Zlín
Finished
۱۲:۰۰
FK Teplice
۱
۰
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۲:۰۰
FC Slovan Liberec
۲
۰
SK Slovan Varnsdorf
Finished
۱۲:۳۰
PFC CSKA Sofia
۲
۰
Belasitsa Petrich
Finished
۱۱:۳۰
Rakow II Czestochowa
-
-
Miedz Legnica
inprogress
۱۵:۳۰
Chojniczanka Chojnice
۰
۰
MKP Kotwica Kolobrzeg
Abandoned
۱۳:۳۰
FC Yantra Gabrovo
۱
۱
Etar 1924 Veliko Tarnovo
Finished
۱۱:۰۰
PFC Montana 1921
۲
۲
PFC CSKA-Sofia II
Finished
۱۱:۳۰
FK Samorin
۰
۳
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۲:۳۰
FC Vaduz
۳
۲
SC Kriens
inprogress
۱۵:۳۰
  Philippines PFL
Philippine Air Force
۱
۲
Manila Digger FC
Finished
۱۰:۳۰
United City FC
۱
۰
Mendiola FC
inprogress
۱۶:۰۰
Kaya FC
۶
۰
Philippine Army FC
Finished
۱۰:۳۰
Maharlika
۰
۳
Stallion FC
Finished
۱۳:۱۵
  Australia Capital Territory U23
O'Connor Knights U23
۳
۴
Canberra Croatia U23
Finished
۰۵:۴۵
Cooma Tigers U23
۲
۱
Monaro Panthers U23
Finished
۰۶:۳۰
  Mongolia Premier League
Deren
۱
۱
FC Ulaanbaatar
Finished
۱۴:۴۵
Khoromkhon Klub
۲
۶
FC Selenge Press Falcons
Finished
۱۱:۴۵
  China FA Cup
Shijiazhuang Gongfu FC
۲
۲
Qingdao West Coast FC
inprogress
۱۵:۰۰
Qingdao Red Lions
۰
۲
Shenzhen Peng FC
inprogress
۱۵:۰۰
Chongqing Tongliang Long
۳
۲
Shandong Luneng Taishan FC
inprogress
۱۵:۰۰
Suzhou Dongwu
۰
۴
Beijing Guoan FC
inprogress
۱۵:۰۰
Jiangxi Lushan F.C.
۰
۳
Zhejiang Professional FC
Finished
۱۴:۰۰
  Australia Northern NSW Premier League
Lake Macquarie City FC
۰
۱
New Lambton
Finished
۰۹:۳۰
Valentine Phoenix
۱
۱
Cooks Hill United
Finished
۱۰:۳۰
Adamstown Rosebud FC
۲
۷
Maitland
Finished
۰۸:۰۰
  Australia NPL Victoria U23
South Melbourne U23
۱
۳
Altona Magic U23
Finished
۰۷:۳۰
Avondale U23
۴
۲
Manningham Utd Blues U23
Finished
۰۵:۳۰
Dandenong Thunder U23
۱
۶
Dandenong City U23
Finished
۱۰:۰۰
Heidelberg Utd U23
۳
۴
Port Melbourne U23
Finished
۱۱:۴۵
Green Gully U23
۲
۱
Oakleigh Cannons U23
Finished
۰۹:۰۰
  New Zealand Northern Premier League
Western Springs AFC
۴
۲
Manurewa AFC
Finished
۰۹:۰۰
Eastern Suburbs Auckland AFC
۱
۰
Auckland City
Finished
۰۶:۳۰
Auckland United FC
۴
۲
Tauranga City United
Finished
۰۶:۳۰
Melville United
۲
۱
Hamilton Wanderers AFC
Finished
۰۸:۳۰
East Coast Bays
۱
۳
Bay Olympic
Finished
۰۶:۳۰
  Bhutan Premier League
Tsirang
۲
۲
Thimphu City
Finished
۱۳:۳۰
  Australia NPL Victoria
Heidelberg United
۰
۰
Port Melbourne Sharks SC
Finished
۰۹:۳۰
Green Gully Cavaliers SC
۴
۲
Oakleigh Cannons
Finished
۰۶:۳۰
Avondale FC
۵
۱
Manningham United Blues
Finished
۰۸:۳۰
Dandenong Thunder SC
۱
۰
Dandenong City
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Western Australia State League 1
Kingsley Westside FC
۳
۴
Murdoch University Melville
Finished
۱۰:۳۰
Subiaco AFC
۰
۱
Gwelup Croatia SC
Finished
۱۰:۳۰
Rockingham City
۰
۱
Cockburn City
Finished
۱۰:۳۰
Gosnells City
۰
۳
UWA Nedlands
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City
۱
۱
Dianella White Eagles
Finished
۱۰:۳۰
  Macao Elite League
Monte Carlo
۱
۲
University of Macau
Finished
۱۴:۳۰
  Japan Japan Football League
Criacao Shinjuku
۱
۴
Kochi United SC
Finished
۰۷:۳۰
Tokyo Musashino United FC
۰
۲
Honda F.C.
Finished
۰۷:۳۰
Tochigi City
۳
۱
Sony Sendai
Finished
۱۱:۳۰
Reinmeer Aomori
-
-
Verspah Oita
Finished
۰۷:۳۰
  Australia Queensland Premier League 2
North Lakes United
۵
۴
Samford Rangers FC
Finished
۱۱:۳۰
Taringa Rovers
۲
۴
Maroochydore Swans FC
Finished
۱۱:۳۰
Grange Thistle SC
۴
۳
North Star
Finished
۱۳:۳۰
  Paraguay Division Intermedia
Guairena FC
۱
۱
Deportivo Santani
Finished
۰۰:۳۰
Pastoreo FC
-
-
Club Sportivo Carapegua
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia South Australia Premier League Reserves
Croydon Kings Reserves
۴
۴
Para Hills Knights Reserves
Finished
۰۶:۱۵
Adelaide Olympic FC Reserves
۳
۲
Modbury Jets Reserves
Finished
۰۹:۴۵
Adelaide Comets Reserves
۱
۱
White City Reserves
Finished
۰۸:۴۵
South Adelaide Reserves
۱
۳
Campbelltown Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Adelaide City Reserves
۴
۰
Adelaide Croatia Raiders Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Victoria Women
Alamein FC (W)
۱
۵
South Melbourne (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bulleen Lions (W)
۶
۲
Boroondara Carey Eagles (W)
Finished
۰۸:۳۰
Essendon Royals (W)
۲
۰
Heidelberg United (W)
Finished
۰۸:۳۰
Brunswick Juventus FC (W)
۵
۰
Calder Utd SC (W)
Finished
۰۸:۳۰
Bentleigh Greens SC (W)
۳
۰
Emerging Jets (W)
Finished
۰۹:۳۰
  Australia NPL Queensland U23
Gold Coast Knights U23
۲
۰
Brisbane Olympic U23
Finished
۰۹:۰۰
Queensland Lions U23
۴
۲
Sunshine Coast Wanderers U23
Finished
۰۵:۴۵
Peninsula Power U23
۴
۰
Rochedale Rovers U23
Finished
۱۲:۴۵
Redlands United U23
۱
۷
Brisbane City U23
Finished
۰۹:۱۵
  Australia NSW Premier League 2
Gladesville Ryde Magic
۲
۰
Hurstville ZFC
Finished
۱۰:۳۰
Bankstown City Lions
۱
۲
Bulls FC Academy
Finished
۰۸:۳۰
Central Coast United
۱
۰
Western Rage FC
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions FC
۱
۴
Hakoah Sydney City East
Finished
۱۲:۳۰
Camden Tigers SC
۱
۴
Bankstown United FC
Finished
۱۲:۳۰
Rydalmere Lions
۰
۶
UNSW FC
Finished
۱۲:۳۰
Macarthur Rams
۱
۳
SD Raiders FC
Finished
۱۲:۳۰
Northern Tigers
۰
۰
Dulwich Hill F.C.
Finished
۱۰:۰۰
Fraser Park
۰
۰
Mounties Wanderers
Cancelled
۱۰:۳۰
Bonnyrigg White Eagles
۰
۰
Dunbar Rovers FC
Finished
۱۲:۳۰
Inner West Hawks
۳
۰
Hawkesbury City SC
Finished
۱۲:۳۰
  Malaysia Super League
Kuching City FC
۰
۰
Terengganu
inprogress
۱۵:۴۵
Penang FC
۰
۰
Kedah
inprogress
۱۶:۳۰
Johor Darul Takzim FC
۳
۰
Pahang
Finished
۱۳:۰۰
  Australia Queensland Premier League 3
Tweed United Gold
۱
۱
Runaway Bay Green
Finished
۰۹:۳۰
Redcliffe Dolphins
۱
۲
University of Queensland
Finished
۱۱:۳۰
Mount Gravatt Hawks
۱
۱
Newmarket
Finished
۱۱:۳۰
Centenary Stormers
۰
۴
Virginia United
Finished
۱۱:۳۰
North Brisbane
۳
۰
Acacia Ridge
Finished
۱۱:۳۰
  South Africa Championship Women
Mamelodi Sundowns (W)
۱
۰
University of Fort Hare (W)
Finished
۱۴:۳۰
Royal AM FC (W)
۰
۰
Durban Ladies FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
Lindelani FC (W)
۰
۴
JVW FC (W)
Finished
۱۴:۳۰
Johannesburg Uni (W)
۰
۰
City Lads FC (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Kazakhstan Premier League
FK Kyzylzhar Petropavlovsk
۰
۰
FC Astana
inprogress
۱۶:۳۰
Zhetysu Taldykorgan
۰
۱
Kaisar Kyzylorda
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division Women
Viking FK (W)
۱
۰
Avaldsnes (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL ACT
O'Connor Knights SC
۲
۴
Canberra Croatia
Finished
۰۸:۳۰
Cooma Tigers
۴
۰
Monaro Panthers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL South Australia
Adelaide Comets
۱
۱
White City Beograd
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide City
۲
۱
Adelaide Croatia Raiders
Finished
۱۱:۰۰
Adelaide Olympic
۱
۴
Modbury Jets
Finished
۱۲:۰۰
Croydon Kings
۲
۱
Para Hills Knights
Finished
۰۸:۳۰
North Eastern Metro Stars
۵
۱
Adelaide United U23
Finished
۱۱:۰۰
  Norway Toppserien Women
Lyn Fotball (W)
۱
۰
Asane Fotball (W)
Finished
۱۴:۳۰
Rosenborg BK (W)
۱
۲
Valerenga (W)
Finished
۱۴:۱۵
Roa (W)
۲
۱
Kolbotn (W)
Finished
۱۴:۳۰
SK Brann (W)
۵
۱
Arna-Bjørnar (W)
Finished
۱۴:۳۰
Stabaek IF (W)
۰
۱
Lillestrom LSK Kvinner (W)
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Campeonato Mineiro U20
Cruzeiro EC U20
۰
۰
Contagem U20
inprogress
۱۶:۰۰
Coimbra EC U20
۰
۰
Atletico Mineiro U20
inprogress
۱۵:۳۰
Santarritense U20
۰
۰
Ipatinga FC U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Carioca U20
Madureira RJ U20
۱
۰
Fluminense RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
Audax Rio RJ U20
۰
۱
Flamengo RJ U20
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 3. Division avd. 3
Nordstrand
۱
۰
Askollen
inprogress
۱۶:۳۰
Asker Fotball
۲
۱
Flint
inprogress
۱۵:۳۰
Frigg
۰
۰
KFUM 2
inprogress
۱۶:۳۰
Gamle Oslo
۱
۰
Sarpsborg 08 2
inprogress
۱۵:۳۰
  Ethiopia Premier League
Ethiopian Medhin
۱
۱
Ethiopia Bunna
inprogress
۱۵:۳۰
Sidama Bunna
-
-
Defence Force FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Australia NPL New South Wales
Marconi Stallions
۳
۳
Sutherland Shire Sharks
Finished
۱۲:۳۰
St George City FA
۳
۴
NWS Spirit FC
Finished
۱۲:۴۵
Sydney Olympic FC
۰
۰
Apia Leichhardt Tigers
Finished
۱۰:۳۰
Hills United FC
۰
۲
Wollongong Wolves FC
Finished
۱۲:۳۰
  Norway U19 Elite League
Valerenga U19
۱
۱
Drobak/Frogn U19
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Primera Federaion Promotion Playoffs
Gimnastic de Tarragona
-
-
Malaga CF
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Ethiopia Premier League Women
Sidama Bunna (W)
۲
۳
Bole Sub City (W)
Finished
۱۴:۳۰
Ethiopia Nigd Bank (W)
۰
۰
Adama Ketema (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  Zimbabwe Premier Soccer League
Arenel Movers FC
۱
۰
Telone FC
inprogress
۱۶:۳۰
Herentals FC
۰
۰
Ngezi Platinum
inprogress
۱۶:۳۰
  Singapore Premier League
Young Lions
۳
۲
Tanjong Pagar United FC
Finished
۱۳:۳۰
Brunei Dpmm FC
۱
۳
Geylang United FC
inprogress
۱۵:۴۵
  Australia Western Australia State League 1 Reserves
Subiaco Reserves
۱
۴
Gwelup Croatia SC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Mandurah City FC Reserves
۲
۰
Dianella White Eagles Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Gosnells City Reserves
۱
۵
UWA-Nedlands FC Reserves
Finished
۰۶:۳۰
Kingsley Westside Reserves
۱
۰
Murdoch University Melville FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Joondalup United Reserves
۰
۱
Sorrento FC Reserves
Finished
۰۸:۳۰
Rockingham City FC Reserves
۴
۱
Cockburn City Reserves
Finished
۰۸:۳۰
  Australia NPL Western Australia U20
Armadale U20
۵
۱
Fremantle City FC U20
Finished
۰۸:۳۰
Balcatta U20
۳
۴
Perth RedStar U20
Finished
۰۸:۳۰
Western Knights U20
۰
۳
Inglewood United U20
Finished
۰۸:۳۰
Stirling Macedonia U20
۰
۱
Perth U20
Finished
۱۰:۳۰
Olympic Kingsway U20
۰
۲
Bayswater City U20
Finished
۰۸:۳۰
  Japan Regional League
Porvenir Asuka
۱
۰
Hannan University
Finished
۰۷:۳۰
Cento Cuore Harima
۱
۱
FC AWJ
Finished
۱۳:۰۰
Nippon Steel Oita
۰
۵
J-Lease FC
Finished
۰۹:۰۰
Brew Kashima
۵
۳
KMG Holdings
Finished
۰۶:۳۰
Itazuke FC
۰
۳
Veroskronos Tsuno
Finished
۰۶:۳۰
Kaiho Bank SC
۰
۳
FC Nobeoka Agata
Finished
۰۹:۳۰
Toho Titanium
۰
۴
Vonds Ichihara
Finished
۱۰:۳۰
  Australia South Australia State League 1 Reserves
Salisbury Utd Reserves
۱
۳
Western Strikers Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Adelaide Reserves
۳
۵
Cumberland United Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Playford City Patriots Reserves
۳
۰
Adelaide Victory Reserves
Finished
۰۶:۴۵
Vipers Reserves
۱
۱
Adelaide Blue Eagles Reserves
Finished
۰۷:۱۵
Fulham United Reserves
۰
۷
Sturt Lions Reserves
Finished
۰۶:۴۵
West Torrens Birkalla Reserves
۲
۰
Adelaide Cobras Reserves
Finished
۰۶:۱۵
  Australia NPL Tasmania
Launceston United
۱
۳
Clarence Zebras
Finished
۱۰:۰۰
Devonport City
۲
۰
Riverside Olympic
Finished
۱۰:۰۰
Launceston City
۱
۳
Kingborough Lions
Finished
۱۰:۱۵
  Australia NPL New South Wales U20
Hills United FC U20
۱
۲
Wollongong Wolves FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Inter Lions U20
۲
۲
Hakoah Sydney City East U20
Finished
۱۰:۳۰
Macarthur Rams U20
۲
۱
SD Raiders U20
Finished
۱۰:۳۰
St George City FA U20
۳
۴
NWS Spirit FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Rydalmere Lions U20
۱
۱
UNSW Sydney FC U20
Finished
۱۰:۳۰
Marconi Stallions U20
۱
۰
Sutherland Sharks U20
Finished
۱۰:۳۰
Northern Tigers U20
۰
۰
Dulwich Hill U20
Cancelled
۱۰:۰۰
Bonnyrigg White Eagles U20
۰
۰
Dunbar Rovers U20
Cancelled
۱۰:۳۰
  Australia NPL Queensland
Brisbane Wynnum Wolves FC
۲
۳
Brisbane Roar U23
Finished
۱۱:۴۵
Queensland Lions SC
۴
۰
Sunshine Coast Wanderers
Finished
۱۰:۱۵
Redlands United
۰
۲
Brisbane City
Finished
۱۱:۳۰
Peninsula Power
۲
۱
Rochedale Rovers
Finished
۱۰:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 1
Brann 2
۰
۲
Notodden FK
inprogress
۱۵:۳۰
FK Eik Tonsberg
۰
۰
FK Arendal
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Serie B
CRB Clube de Regatas Brasil
-
-
Guarani FC De Campinas
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Operario PR
-
-
Botafogo SP
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Norway 3. Division avd. 1
FK Haugesund II
۳
۲
Stord Sunnhordland FK
inprogress
۱۵:۳۰
IL Sandviken
۰
۰
Loddefjord
inprogress
۱۶:۳۰
Bjarg
۱
۰
Fana IL Nesttun
inprogress
۱۵:۳۰
Askoy FK
۰
۱
Floro SK
inprogress
۱۶:۳۰
Foerde
۱
۰
Ardal
inprogress
۱۶:۳۰
  Belarus Vysshaya Liga
FC Minsk
-
-
Arsenal Dzyarzhynsk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Naftan Novopolotsk
۰
۰
Slavia Mozyr
inprogress
۱۶:۳۰
BATE Borisov
-
-
Dinamo Brest
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Australia Queensland Premier League U23
Eastern Suburbs U23
۲
۵
Moreton City Excelsior II U23
Finished
۱۰:۱۵
Capalaba U23
۵
۰
Mitchelton U23
Finished
۰۹:۳۰
  Norway 2. Division Avd. 2
Strindheim IL
۰
۲
Kjelsas Oslo
inprogress
۱۵:۳۰
Eidsvold TF
۱
۱
Strommen IF
inprogress
۱۵:۳۰
Grorud
۳
۰
Follo Fotball Ski
inprogress
۱۵:۳۰
Tromsdalen UIL
-
-
Ullensaker Kisa IL
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Stjordals Blink
۰
۰
Skeid Oslo
inprogress
۱۵:۰۰
  Australia Northern NSW Reserves League
Adamstown Rosebud Reserves
۳
۱
Maitland FC Reserves
Finished
۰۶:۰۰
Lake Macquarie City Reserves
۱
۰
New Lambton Reserves
Finished
۰۷:۳۰
Valentine Phoenix Reserves
۰
۱
Cooks Hill United FC Reserve
Finished
۰۸:۰۰
  Taiwan Mulan League Women
Kaohsiung Attackers FC (W)
۱
۱
Taichung Blue Whale (W)
Finished
۱۴:۰۰
Hualian (W)
۰
۱
Taoyuan Mars FC (W)
Finished
۱۱:۰۰
New Taipei Hang Yuen (W)
۱
۰
Taipei Bravo (W)
Finished
۱۱:۳۰
  Australia NPL Western Australia
Armadale
۳
۱
Fremantle City FC
Finished
۱۰:۳۰
Kingsway Olympic
۳
۱
Bayswater City
Finished
۱۰:۳۰
Balcatta
۱
۳
Perth RedStar FC
Finished
۱۰:۳۰
Stirling Macedonia FC
۳
۱
Perth
Finished
۱۲:۳۰
Western Knights SC
۱
۱
Inglewood United
Finished
۱۰:۳۰
Floreat Athena
۰
۱
Perth Glory NPL
Finished
۱۰:۳۰
  Australia Victoria Premier League 2
Nunawading City
۳
۲
FC Melbourne Serbia
Finished
۰۸:۳۰
Boroondara Carey Eagles
۴
۳
Goulburn Valley Suns
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Queensland Premier League Women
Robina City FC (W)
۲
۱
Capalaba (W)
Finished
۰۹:۳۰
Logan Lightning (W)
۱
۱
North Lakes (W)
Finished
۱۰:۴۵
Moreton City Excelsior (W)
۱
۲
Broadbeach United SC (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Australia South Australia State League 1
Adelaide Vipers
۲
۰
Adelaide Blue Eagles
Finished
۰۹:۳۰
Fulham United FC
۳
۰
Sturt Lions
Finished
۰۹:۰۰
Salisbury United
۲
۱
Western Strikers SC
Finished
۰۹:۰۰
West Adelaide
۱
۲
Cumberland United
Finished
۰۹:۰۰
Playford Patriots
۱
۰
Adelaide Victory
Finished
۰۹:۰۰
  Japan Nadeshiko League 2 Women
Veertien Mie (W)
۰
۴
Okayama Yunogo Belle (W)
Finished
۱۰:۳۰
  China League 2
Shanghai Harbor Reserves
۱
۰
Guangxi Lanhang
Finished
۱۱:۳۰
Dalian Kuncheng
۲
۰
Beijing Institute of Technology FC
Finished
۱۴:۳۰
Jiangxi Dark Horse Junior FC
۲
۰
Quanzhou Yassin
Finished
۱۲:۳۰
  Republic of Korea K3 League
Gyeongju Korea H&N Power
۱
۰
Daejeon Korail
Finished
۱۲:۰۰
Ulsan Citizen
۲
۲
Pocheon Citizens FC
Finished
۱۳:۳۰
Mokpo City
۳
۱
Yangpyeong FC
Finished
۱۳:۳۰
Yeoju Citizen FC
۲
۱
Daegu FC Reserves
Finished
۱۳:۳۰
  Japan J3 League
Grulla Morioka
۰
۰
Imabari FC
Finished
۱۲:۳۰
Gainare Tottori
۲
۴
FC Gifu
Finished
۱۳:۳۰
SC Sagamihara
۳
۲
Matsumoto Yamaga FC
Finished
۱۲:۳۰
Nagano Parceiro
۲
۳
Kataller Toyama
Finished
۱۲:۳۰
Omiya Ardija
۳
۲
F.C. Ryukyu
Finished
۱۳:۳۰
Tegevajaro Miyazaki
۳
۳
Kamatamare Sanuki
Finished
۱۳:۳۰
  Australia Northern Territory Darwin Premier League
Port Darwin FC
۱
۱
Casuarina FC
Finished
۱۴:۰۰
Garuda FC
۰
۳
Hellenic Athletic Club
Finished
۱۰:۰۰
  Argentina U20 Championship
Belgrano U20
۳
۰
Boca Juniors U20
inprogress
۱۵:۳۰
Atletico Tucuman U20
۰
۰
CA Talleres de Cordoba U20
inprogress
۱۵:۳۰
San Lorenzo U20
۱
۱
Rosario Central U20
inprogress
۱۵:۳۰
Lanus U20
۰
۰
Argentinos Jrs U20
inprogress
۱۵:۳۰
River Plate U20
۳
۰
Banfield U20
inprogress
۱۵:۳۰
Gimnasia LP U20
۱
۱
CA Huracan U20
inprogress
۱۵:۳۰
Union de Santa Fe U20
۱
۱
Deportivo Camioneros U20
inprogress
۱۵:۳۰
Newell's Old Boys U20
۱
۰
Independiente Rivadavia U20
inprogress
۱۵:۳۰
Velez Sarsfield U20
۲
۱
Estudiantes LP U20
inprogress
۱۵:۳۰
Godoy Cruz U20
۰
۱
Sarmiento U20
inprogress
۱۵:۳۰
CA Independiente U20
۰
۰
Central Cordoba SE U20
inprogress
۱۵:۳۰
Barracas Central U20
۰
۰
CA Tigre U20
inprogress
۱۵:۳۰
  Germany Verbandsliga
Oranienburger
۰
۰
Petershagen-Eggersdorf
inprogress
۱۶:۳۰
SV Grun-Weiss Lubben
۰
۱
SG Union Klosterfelde
inprogress
۱۶:۳۰
TSG Einheit Bernau
۰
۱
TuS Sachsenhausen 1896
inprogress
۱۶:۳۰
FV Preussen Eberswalde
۰
۰
FC Concordia Buckow
inprogress
۱۶:۳۰
  Republic of Korea K-4 League
Jeonbuk Motors II
۳
۱
Seoul Jungnang FC
Finished
۱۰:۳۰
Pyeongchang United
۱
۰
Sejong Vanesse
Finished
۱۳:۳۰
Jinju Citizen FC
۱
۳
Namyangju Citizen
Finished
۱۰:۳۰
  Paraguay U19 League
Sol de America U19
۰
۲
Cerro Porteño U19
inprogress
۱۵:۰۰
  Argentina Primera Nacional
Almagro
-
-
Nueva Chicago
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA San Miguel
-
-
Talleres Remedios Escalada
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Temperley
-
-
Quilmes Atletico Club
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Tristan Suarez
-
-
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Madryn
-
-
Estudiantes Rio Cuarto
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Defensores de Belgrano
-
-
Gimnasia Mendoza
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Brown de Adrogue
-
-
Deportivo Moron
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia Queensland Premier League
Capalaba
۵
۰
Mitchelton FC
Finished
۱۱:۴۵
Eastern Suburbs
۷
۱
Moreton City Excelsior FC 2
Finished
۱۲:۳۰
  Ireland U20 League
Longford Town U20
۴
۲
Athlone Town U20
Finished
۱۴:۳۰
Waterford FC U20
۰
۰
Kerry FC U20
inprogress
۱۶:۳۰
Shamrock Rovers U20
-
-
Sligo Rovers U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Galway United U20
۱
۰
Bohemians Dublin U20
inprogress
۱۶:۳۰
Drogheda United U20
-
-
Finn Harps U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
Derry City U20
۱
۰
Dundalk U20
inprogress
۱۶:۳۰
Shelbourne U20
۰
۱
Bray Wanderers U20
inprogress
۱۶:۳۰
Cobh Ramblers U20
-
-
Wexford FC U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Australia Capital Territory NPL 2
Queanbeyan City FC
۱
۱
Brindabella Blues FC
Finished
۰۶:۰۰
Canberra Juventus
۱
۱
West Canberra Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
Australian National University FC
۱
۲
Belconnen United
Finished
۰۸:۳۰
Canberra White Eagles FC
۱
۱
Wagga City Wanderers FC
Finished
۰۸:۳۰
  Australia Tasmania National Premier League U21
Launceston City U21
۴
۰
Kingborough Lions U21
Finished
۰۸:۰۰
  Australia Victoria State League 1
Malvern City
۳
۰
Springvale White Eagles
Finished
۰۸:۳۰
  Lithuania II Lyga
FM Klaipedos
۰
۳
Vilnius FK Zalgiris II
Finished
۱۴:۳۰
Fortuna Kaunas
۰
۷
FK Viltis Vilnius
Finished
۱۲:۳۰
FK Saned
۲
۶
Dainava II
Finished
۱۳:۳۰
  Uruguay Primera Division
Club Atletico Cerro
۰
۰
Danubio
inprogress
۱۶:۳۰
Deportivo Maldonado
-
-
Centro Atletico Fenix
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Racing Club de Montevideo
-
-
Defensor Sporting
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Australia Tasmania Super League Women
Launceston United (W)
۶
۰
Taroona (W)
Finished
۰۵:۳۰
Devonport Strikers (W)
۸
۰
Riverside Olympic SC (W)
Finished
۰۵:۳۰
South Hobart (W)
۲
۱
Glenorchy Knights (W)
Finished
۰۷:۳۰
  Latvia Virsliga
SC Grobinas
۰
۶
Riga FC
Finished
۱۴:۳۰
  Norway 3. Division avd. 4
Trygg/Lade
۵
۰
Lillestrom 2
Finished
۱۴:۳۰
Rana FK
۰
۲
Surnadal
Finished
۱۴:۰۰
Verdal
۰
۰
Orkla
inprogress
۱۶:۳۰
  Norway 1. Division
Sogndal IL
-
-
Kongsvinger IL
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Norway 3. Division avd. 6
Ham Kam B
-
-
Honefoss BK
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
SK Sprint-Jeloy
۱
۱
Ulfstind
Finished
۱۴:۳۰
FK Fyllingsdalen
-
-
Harstad IL
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
  Brazil Serie D
Santo Andre
-
-
Inter de Limeira
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Manauara EC AM
-
-
Manaus FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nova Iguacu FC
-
-
Itabuna BA
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Novo Hamburgo
-
-
Cianorte PR
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Pouso Alegre
-
-
Maringa PR
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Campeonato Paulista U20
Portuguesa Santista SP U20
-
-
Palmeiras U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Norway 3. Division avd. 5
Gjelleraasen
۰
۱
Bjorkelangen
inprogress
۱۵:۳۰
Ready
۱
۰
Spjelkavik
inprogress
۱۶:۳۰
Funnefoss/Vormsund
۰
۰
Lorenskog IF
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia NPL Queensland Women
Lions FC (W)
۰
۶
Brisbane City (W)
Finished
۱۲:۳۰
Football Queensland QAS (W)
۰
۲
Sunshine Coast Wanderers (W)
Finished
۱۰:۳۰
  Norway 3. Division avd. 2
Sandefjord 2
۰
۱
Pors Grenland
inprogress
۱۵:۳۰
Vigor
۱
۰
Madla
inprogress
۱۶:۳۰
Odds Ballklubb II
۰
۰
Vindbjart FK Vennesla
inprogress
۱۶:۳۰
  Australia Northern NSW Premier League Women
New Lambton FC (W)
۶
۰
Broadmeadow Magic (W)
Finished
۰۹:۳۰
Adamstown Rosebud (W)
۲
۳
Newcastle Olympic (W)
Finished
۱۲:۳۰
  Myanmar U20 League
Yadanarbon FC U20
۰
۲
Rakhine United U20
Finished
۱۲:۳۰
Thitsar Arman U20
۰
۰
Shan United U20
Finished
۱۲:۳۰
Dagon Star United U20
۰
۰
ISPE U20
Finished
۱۲:۳۰
  Australia Tasmania Championship
Hobart City Beachside FC
۰
۲
Taroona
Finished
۰۸:۰۰
New Town Eagles
۲
۱
Hobart United
Finished
۰۸:۰۰
  Poland IV Liga
Polonia Chodziez
۴
۰
LKS Goluchow
Finished
۱۲:۳۰
KS Raszyn
-
-
Ursus Warsawa
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
MKS Huragan Pobiedziska
-
-
Victoria Wrzesnia
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Wisla Plock II
-
-
MKS Piaseczno
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Jaguar Gdansk
۰
۰
Start Miastko
inprogress
۱۶:۳۰
Powisle Dzierzgon
۱
۰
LKS Pogon Lebork
inprogress
۱۶:۳۰
Gedania Gdansk II
۲
۰
Radunia Stezyca II
inprogress
۱۶:۳۰
LKS Orzel Ryczow
۰
۰
BKS Bochnia
inprogress
۱۶:۳۰
Tarnovia Tarnowo Podgorne
-
-
Jarota Jarocin
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
LKS Mszczonowianka Mszczonow
-
-
KS Blonianka Blonie
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
LKS Jawiszowice
-
-
Niwa Nowa Wies
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Catarinense U20
Avai U20
-
-
Nacao Esportes U20
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Brazil Carioca 2
Serrano RJ
-
-
Marica RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Duque de Caxias
-
-
America RJ
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
  Thailand League 1 Women
Chonburi Sports School (W)
۰
۵
BG College of Asian Scholars (W)
Finished
۱۳:۳۰
  Kenya Super League
Mara Sugar FC
۱
۰
Mathare United
Finished
۱۴:۳۰
Darajani Gogo
-
-
Mombasa Elite
inprogress
۱۴:۳۰
Kajiado
۱
۱
Luanda Villa SC
Finished
۱۴:۳۰
Kisumu All Stars
۱
۳
Mully Children Family
Finished
۱۴:۳۰
Nairobi United
۱
۰
Migori Youth
Finished
۱۴:۳۰
  Brazil Cearense U20
Ceara U20
۴
۰
АЕ Tiradentes U20
inprogress
۱۶:۰۰
  Iceland 3. Deild
KV Vesturbaejar
-
-
Vaengir Jupiters
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Lithuania A Lyga
FK Transinvest
-
-
FK Dziugas Telsiai
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
FK Panevezys
-
-
DFK Dainava Alytus
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Belarus 1. Division
Shakhtyor Soligorsk Reserves
-
-
FC Belshina Bobruisk
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
Energetik-BGU
۰
۰
Maxline Vitebsk
inprogress
۱۶:۳۰
Dinamo Minsk Reserves
-
-
Kommunalnik Slonim
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Faroe Islands 1. Deild
HB Torshavn II
-
-
B36 Torshavn II
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Copa Paulista
EC XV de Novembro (Piracicaba)
-
-
Rio Claro SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Capivariano SP
-
-
Rio Branco SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Red Bull Bragantino II
-
-
EC Sao Bento
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Portuguesa Desportos
-
-
Oeste Itapolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AD São Caetano do Sul
-
-
Juventus SP
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Mineiro 2
Betim FC
-
-
Tupi MG
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  South America Copa America Group A
Peru
۰
۰
Chile
Finished
۰۳:۳۰
  Uzbekistan Super League
Lokomotiv Tashkent FK
-
-
Sogdiyona Jizzax
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  United States USL Women
North Carolina Courage (W)
۱
۰
FC Carolinas (W)
Finished
۰۱:۳۰
Kings Hammer FC (W)
۱
۱
Indy Eleven (W)
Finished
۰۲:۳۰
Lexington SC (W)
۲
۲
Racing Louisville FC II (W)
Finished
۰۲:۳۰
River Light SC (W)
۳
۱
Rochester FC (W)
Finished
۰۳:۳۰
  Brazil Paranaense 2
Parana Clube
۶
۲
Gremio Maringa
Finished
۰۳:۰۰
  Saint Kitts And Nevis SKNFA Premier League
Trafalgar Southstars
۰
۵
Flow 4G Cayon Rockets
Finished
۰۳:۳۰
  Russia Premier League Women
Zvezda 2005 Perm (W)
۱
۱
FK Krylya Sovetov Samara (W)
Finished
۱۱:۳۰
Ryazan (W)
۰
۰
Yenisey Krasnoyarsk (W)
inprogress
۱۶:۳۰
  China Super League Women
Hainan Qiongzhong (W)
-
-
Henan Jianye (W)
inprogress
۱۵:۰۵
Shaanxi Changan Athletic (W)
۰
۱
Wuhan Chegu Jiangda (W)
inprogress
۱۵:۰۵
Yongchuan Chashan (W)
۰
۱
Shanghai Shengli (W)
inprogress
۱۵:۰۵
  Tajikistan Vysshaya Liga
FC Vakhsh
۲
۰
Khosilot Parkhar
inprogress
۱۶:۰۰
  Iceland 5. Deild
IB Uppsveitir
۰
۰
Hordur Isafjordur
inprogress
۱۶:۳۰
  Brazil Paranaense U20
Athletico Paranaense U20
۲
۰
Parana Clube U20
inprogress
۱۶:۳۰
Coritiba U20
-
-
Hope Internacional Campo Largo U20
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Chile Copa Chile
Copiapo
-
-
Cobresal Salvador
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
Puerto Montt
-
-
Deportes Temuco
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  Spain Tercera Division
Jove Espanol
-
-
Xerez Deportivo FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
  Brazil Copa Espirito Santo
Porto Vitoria
-
-
Desportivo Ferroviaria
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense 2
Guarani de Palhoca
-
-
Metropolitano SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Serie C
Tombense MG
-
-
Floresta EC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید